Lechici => Lachy => Polachy => Polacy

Bogaty w informacje artykuł spoglądający na Naszą historię z innej perspektywy.

Co mnie zastanawia, to pytanie – dlaczego starożytna Lechia, Polska, Słowianie nie występują na kartach podręczników od historii. Są sprawy, z którymi nie każdy może się zgodzić, ale to, że jesteśmy ludem tej ziemi jest dla tych co chcą poszukać potwierdzonym faktem historycznym, a teraz genetycznym.

To ukrywanie, zamazywanie, utrudnianie dostępu powoduje, że się zastanawiam i szukam kolejnych odpowiedzi. Bądź, co bądź jestem dyrektorem mojej domowej szkoły. Tu właśnie jest odpowiedzialność, nie za wtłaczanie wiedzy do głów dzieci, manipulacje i przemoc, ale samokształcenie, samorozwój i priorytety. W moim domu od początku Dzieci Są Widziane jako Wolne Istoty. Zaczynam wiedzieć skąd mi się to wzięło. Z głębi mojej duszy.

Co jest prawdą, a co fałszem każdy sam odnajdzie w swoim sercu.

Słowianie i Słowianowierstwo

Temat wraca jak jak bumerang, w końcu nasza historia ma nie zgłębione tajemnice i można wysnuć wiele teorii powstania naszego wielkiego Rodu, dlatego przedstawiam tekst znaleziony na profilu Elżbieta Wandal ale także na innych stronach na których ten tekst został udostępniony. Pozwalam sobie także umieścić, bo dobrych artykułów nigdy za wiele! Sam pozwoliłem sobie poprawić trochę błędy językowe jakie pojawiły się w tekście.

Lechici => Lachy => Polachy => Polacy

10818394_1546273132298713_1109965988613387420_oKim są Polacy? Czy rozwiązanie tej zagadki jest niemożliwe? Jest trudne, ale nie niemożliwe.
Obecnie Polacy maja problem ze swoją tożsamością i kulturą. Nie ma co się dziwić, ponieważ zostaliśmy poddani zmianie tożsamości, a obecna nauka będąca widocznie pod czyimś „butem” nie kwapi się na udzielenie nam wyczerpujących wiadomości na ten temat. Jakie są zatem możliwości działanie przy takim stanie rzeczy? Jedyną rzeczą jaką nam pozostała to indywidualne dochodzenie do prawdy, opierając się na szczątkowej antycznej wiedzy historycznej pozostawionej, przez…

View original post 3 380 słów więcej

2 uwagi do wpisu “Lechici => Lachy => Polachy => Polacy

  1. artykuł sprzed roku, no, ale dopiszę, że też ten temat mnie ciekawi — ale już zauwazyłam, że jak ktoś wchodzi w życie alternatywne, to idzie w wiele dziedzin – medycyna, jedzenie, filozofia, styl życia, i edukacji dzieci oczywiście. Ale nie zawsze – ja mam wokół wiele osób z edukacji domowej – okol. Warszawy – ale wcale nie łączy się to u większości z poglądami na świat, życie.. z alternatywnym spojrzeniem na historię np.. szkoda. Szkoda, że tylko internet zostaje i możliwość napisania do kogoś w tym temacie.
    btw. Janusz Bieszk napisał ciekawą książkę o Polsce przed Mieszkiem I, o Lechii. Ciekawa jest też jego książka o cywilizacjach kosmicznych.
    pozdrawiam Joanna

    1. „Słowiańscy Królowie LECHII” – Polska Starożytna. Aż się w głowie kręci od zawartości kronik i materiałów źródłowych polskich i zagranicznych. Jak dziewczyny cokolwiek z historii czytają, to mój komentarz jest taki. A rozumiem, że czytacie co jest ogólnie przyjęte. Nie przywiązujcie się zbytnio do tych informacji :). Pozdrawiam Cię Joanno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s